שולחנות מנהלים מעוצבים

שולחנות מנהלים יוקרתיים | שולחנות מנהלים מעוצבים | שולחנות מנהלים מעץ מלא | שולחן מנהלים מפואר | שולחן מנהלים מודרני 

רוצים לחדש את המשרד עם שולחן מנהלים יוקרתי ומפואר? בסטודיו של כרמי תוכלו לגרום לחלום שלכם להתגשם ובענק! סטודיו לעיצוב שולחנות מנהלים מעוצבים ויוקרתיים בהתאמה אישית לפי דרישת המנהל / המנכ"ל.

אם אתם מעוניינים לחדש את הריהוט בחדר המנהל או המנכ"ל עליכם לחדש בראש ובראשונה את שולחן המנהלים הישן בשולחן מנהלים מפואר ויוקרתי העשוי מחומרים שונים ובעיצובים וגימורים שונים בהתאם לסטייל וטעם האישי שלכם. בגלרייה של כרמי נוכל לעצב ולתכנן אתכם ביחד על פי הדרישות שלכם ולהביא לידי ביצוע של שולחנות מנהלים מעוצבים.

♛ תכנון ועיצוב שולחנות מנהלים מעוצבים ויוקרתיים

על מנת להביא את הרצון לידי הגשמה יש צורך בתכנון מקדים של שולחן המנהלים המעוצב בו אתם מעוניינים. יש לקחת בחשבון חומרי גלם שונים שיהיו חלק מהביצוע של עיצוב שולחן מנהלים, שילוב חומרים כגון: 

  • סוגי עצים: עץ אלון, עץ גושני, עץ מייפל, עץ אורן וכו'
  • שילוב של מתכת / ברזל
  • שילוב של עבודות זכוכית
  • שילוב שיש
  • שילוב של עור / בד 
  • שילוב של ניקל / נחושת
  • חריטות בעץ
  • עיטורים בעץ / בברזל באמצעות CNC ועוד

כמו כן, יש לתכנן את הצורך שאמור שולחן המנהלים המעוצב לענות עליו ובמקביל לשלב אלמנטים מעוצבים ויוקרתיים כמו מגירות, פירזול, רגלי שולחן מעוצבים, משולשים או סימטריים. ניתן לשלב במרכז השולחן חומרים שונים ומגוונים יחדיו למשל: עץ + ברזל, שיש + עץ וכול מה שאתם מעוניינים. ניתן לחפות חלק משולחן המנהלים המעוצב בעור איכותי רקום עם חותמת או כל דימיון אחר שאתם חפצים בו.

♛ שולחן מנהלים מפואר

שולחן מנהלים מפואר בד"כ יהיה עשוי מחומרים כמו: עץ מלא בגוונים כהים. שולחנות מנהלים יוקרתיים ישלבו פירזול זהב / נחושת ויעניקו תחושה עילאית לכל מי שיושב בראש השולחן.

♛ שולחן מנהלים מודרני

שולחן מנהלים מודרני יכול להגיע עשוי מחומרים כגון: זכוכית / שילוב ברזל ועץ  / עץ מלא בגוונים משולבים בהירים. מה מעניק לשולחנות מנהלים מודרניים את הייחודיות שלהם הם שילובים של פירזול מותאם, קו נקי מתכתי / כסוף / ניקל. כל אלו יהפכו את השולחן מנהלים למודרני ומיוחד. שימוש בברזל דק בגוונים של זהב / כסף גם יחמיאו לשולחן מנהלים המודרני.

♛ שולחן מנהלים מעץ מלא

מרבית המנהלים יעדיפו את המוכר והטוב של שולחן מנהלים מעץ מלא ממבחר סוגי עצים איכותיים בעלי גוונים ועיטורים מיוחדים בעץ – ראו את הדוגמאות שגלריית תמונות של שולחנות מנהלים מעוצבים מעץ מלא. (תוכלו להתרשם מעמוד שולחנות אוכל מעץ מלא לגבי סוגי וגוונים העצים). מרבית שולחנות המנהלים מעץ מלא יהיו בגוונים כהים של עץ. גם כאן לכל מנהל או מנכ"ל יש את הטאץ' הייחודי והמאפין שלו בשילובים של מתכת, פירזול על גבי העץ. 

הנכם מוזמנים לגלריית כרמי שם חלומות מתגשמים.

שולחנות מנהלים יוקרתיים נמצאים בהישג ידכם בהרצליה פיתוח.

חדשו את המשרד שלכם ובואו עם המעצב שלכם להתרשם בגלריה שלנו.

⭐⭐⭐⭐⭐

לתיאום ביקור בגלרייה שלנו »

מעוניינים להתרשם ממבחר רהיטי יוקרה? תאמו איתנו ביקור בגלרייה שלנו התקשרו או השאירו לנו פרטים.

☎ 050-5420604  |   09-9559115

📌 מדינת היהודים 60 הרצליה פיתוח

נווטו אל כרמי עיצוב פנים נווטו אל כרמי

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom