שולחנות אוכל עם פלטת שיש
כרמי רהיטים הנה גלריית רהיטי יוקרה בהרצליה פיתוח אשר מתמחה בעיצוב אישי Costum made של רהיטי יוקרה מכל הסוגים. רהיטי כרמי הוא בית עסק וותיק מאוד דור שני של נגרים שמעצבים ומייצרים ריהוט איכותי לבית. לחדרי האוכל, חלל הסלון, חדרי השינה וכדומה. כחלק מעיצובי הריהוט בולטות שולחנות אוכל עם פלטת שיש לפינת אוכל, פלטת השיש משרה אווירה מלכותית בחדר האוכל, צורת עיצוב פינות אוכל עם שיש נותן מראה עם אופי מעמיק וייחודי לגלריה וזאת כדי להבדיל את גלריית רהיטי כרמי מיתר חנויות הרהיטים הנפוצות בארץ.

תכנון ועיצוב שולחנות אוכל עם פלטת שיש

רהיטי היוקרה בגלריית כרמי הם רהיטים המעוצבים באופן אישי ונבנים בעבודת יד, מתוכננים במקביל לדרישות הלקוחות עם הרצונות המיוחדים לכל אחד ואחד מהם ובהתאמה אישית של הריהוט לדרישה שלו, לכן לא ניתן למצוא ברהיטי כרמי רהיטים כמו פס ייצור גנרי, רמת התכנון והעיצוב של אדריכל העיצוב מטעם החברה המשתמש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר הניתנים למצוא בענף הריהוט היוקרתי, הדגש הוא על איכות העץ הגולמי לסוגיו או התוספות השונות המתלוות לדוגמא בשולחנות אוכל עם פלטת שיש התוספת של השיש היא איכותית ביותר, אופי רהיטי כרמי הוא ריהוט בוטיק איכותי, העבודה האישית בעבודת היד לכל פריט ופריט בריהוט אם זה בבסיס חומרי הגלם, ובעיצוב עם טאצ'. בשימוש בשולחנות שיש לפינות אוכל שבהם משתמשים בחומר הגלם שהוא השיש באיכות הגבוהה ביותר, חיתוך עם הגימור הכי מדויק כחלק מתכנון ועיצוב איכותי של כל שולחן אוכל מעוצב ויוקרתי כמוצר מוגמר.

♛ שילוב של שיש איכותי לשולחן אוכל

לקוחות רבים המגיעים אל הגלרייה שלנו עם המעצבים שלהם מיד מתלהבים ובצדק משולחנות אוכל עם פלטת שיש שאנו מציגים בפניהם. מדובר בשולחנות אוכל מסיביים, עשירים ויוקרתיים. שולחנות אוכל עם שיש ניתנות להזמנה לפי:
  • סוג / גוון השיש – אנו מסוגלים לעצב לכם שולחנות אוכל עם פלטת שיש בכל גוון לפי סוגים שונים של שיש כגון: שיש גרניט, שיש נאוליט, שיש סיליסטון ועוד. כל סוג שיש מגיע במגוון עיצובים וניתן לייצר עיצובים מותאמים ושילובים בשיש.
  • צורת השולחן – שולחנות אוכל עם פלטות שיש יכולות להגיע בצורה אובלית / עיגול / מרובעת / צורה טבעית א סימטרית. בדיוק לטעמכם ועל פי עיצוב חלל הבית.
  • רגליים לשולחן אוכל – פלטת השיש על השולחן מחייבת רגליים חזקות העשויות ברזל / עץ מלא וכמובן שאנו מעצבים את רגלי השולחן בהתאם לעיצוב של חלל פינת האוכל.

הנכם מוזמנים לגלריית כרמי שם חלומות מתגשמים.

שולחנות אוכל עם פלטת שיש נמצאים בהישג ידכם בהרצליה פיתוח.

חדשו את פינת האוכל שלכם ובואו עם המעצב שלכם להתרשם בגלריה שלנו.

⭐⭐⭐⭐⭐

לתיאום ביקור בגלרייה שלנו »

מעוניינים להתרשם ממבחר רהיטי יוקרה? תאמו איתנו ביקור בגלרייה שלנו התקשרו או השאירו לנו פרטים.

☎ 050-5420604  |   09-9559115

📌 מדינת היהודים 60 הרצליה פיתוח

נווטו אל כרמי עיצוב פנים נווטו אל כרמי

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom