עיצוב שולחנות אוכל מעץ מלא

על העץ המלא

עץ מלא מעצב מראה יפיפה ובעזרת ציפויי עץ שונים מתאפיין במראה טבעי ואיכותי. עבודה עם עץ מלא אינה עבודה פשוטה, נדרשים זמן והשקעה. רהיטים העשויים מעץ מלא, כמו שולחנות אוכל, כיסאות, שידות ועוד נשמרים במשך זמן רב ואפילו במשך שנים, דבר היכול לתרום עיצוב ניחוח תקופתי ונוסטלגי. אולם, נדרשת שמירה על העץ המלא בעזרת שיוף וגימור מתאימים, כדי לשמור על ערכו. לעומת סוגים שונים של עץ מעובד, עץ מלא אינו זקוק לתוספות של פורמלין וחומרים אחרים כדי למנוע חדירה של מזיקים וחומרים כימיים. חשוב להקפיד לשמור על רהיטים מעץ מלא הרחק מאור השמש או ממקום שיש בו חום על מנת לשמור על ערכו של הרהיט.

שולחנות אוכל מעץ מלא

ייצור שולחנות אוכל יוקרתיות מעץ מלא חייב להיות איכותי כדי שיתאפיין בעמידות לאורך זמן. עץ מלא לרוב מתרחב ומתכווץ בהתאם ללחות, ועל כן חשוב לשלב בשולחן אוכל או כל רהיט, דיקט או חלקי עץ על מנת לגרום ליציבות וידידותיות למשתמש. כמו כן, חשוב לשים לב לציפויים, ציפוי של עץ מאפשר להנות מיופיו הטבעי של העץ המלא. מבחינת גימורו של עץ מלא, חשוב ללטש את השולחן באופן יסודי על מנת ליצור מראה קלאסי, ובסוף למרוח לכה מבריקה למראה נקי של עץ מלא, העמיד מפני מים. קיימת דרך נוספת לשמירה על גרעין העץ הטבעי, שבה ניתן לחרוט על העץ על מנת להעניק לו מראה אחיד.

עיצוב שולחנות אוכל מעץ מלא עם כרמי רהיטי יוקרה

כרמי רהיטי יוקרה מעצבת שולחנות אוכל מעץ מלא בשיטת Costume made , שהיא ביצוע עבודת יד כמו יצירת אומנות, תוך הקפדה על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בעולם הרהיטים. הייחוד בעשייה של כרמי רהיטי יוקרה נובע מעיצוב בעל אמירה על אופיו של האדם עבורו הם מיוצרים, תוך התאמה לעולם של חדשנות וייחודיות אישית.

מחפשים לעצב שולחן אוכל מעץ מלא לביתכם? חייגו בטלפון 09-9559115 וביחד אתכם נשמח לעצב לכם שולחן אוכל העשוי מעץ מלא למראה נינוח וטבעי.

סגירת תפריט