עיצוב שולחנות אוכל מעץ מלא

על העץ המלא

עץ מלא מעצב מראה יפיפה ובעזרת ציפויי עץ שונים מתאפיין במראה טבעי ואיכותי. עבודה עם עץ מלא אינה עבודה פשוטה, נדרשים זמן והשקעה. רהיטים העשויים מעץ מלא, כמו שולחנות אוכל, כיסאות, שידות ועוד נשמרים במשך זמן רב ואפילו במשך שנים, דבר היכול לתרום עיצוב ניחוח תקופתי ונוסטלגי. אולם, נדרשת שמירה על העץ המלא בעזרת שיוף וגימור מתאימים, כדי לשמור על ערכו. לעומת סוגים שונים של עץ מעובד, עץ מלא אינו זקוק לתוספות של פורמלין וחומרים אחרים כדי למנוע חדירה של מזיקים וחומרים כימיים. חשוב להקפיד לשמור על רהיטים מעץ מלא הרחק מאור השמש או ממקום שיש בו חום על מנת לשמור על ערכו של הרהיט.

שולחנות אוכל מעץ מלא

ייצור שולחנות אוכל יוקרתיות מעץ מלא חייב להיות איכותי כדי שיתאפיין בעמידות לאורך זמן. עץ מלא לרוב מתרחב ומתכווץ בהתאם ללחות, ועל כן חשוב לשלב בשולחן אוכל או כל רהיט, דיקט או חלקי עץ על מנת לגרום ליציבות וידידותיות למשתמש. כמו כן, חשוב לשים לב לציפויים, ציפוי של עץ מאפשר להנות מיופיו הטבעי של העץ המלא. מבחינת גימורו של עץ מלא, חשוב ללטש את השולחן באופן יסודי על מנת ליצור מראה קלאסי, ובסוף למרוח לכה מבריקה למראה נקי של עץ מלא, העמיד מפני מים. קיימת דרך נוספת לשמירה על גרעין העץ הטבעי, שבה ניתן לחרוט על העץ על מנת להעניק לו מראה אחיד.

עיצוב שולחנות אוכל מעץ מלא עם כרמי רהיטי יוקרה

כרמי רהיטי יוקרה מעצבת שולחנות אוכל מעץ מלא בשיטת Costume made , שהיא ביצוע עבודת יד כמו יצירת אומנות, תוך הקפדה על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בעולם הרהיטים. הייחוד בעשייה של כרמי רהיטי יוקרה נובע מעיצוב בעל אמירה על אופיו של האדם עבורו הם מיוצרים, תוך התאמה לעולם של חדשנות וייחודיות אישית.

מחפשים לעצב שולחן אוכל מעץ מלא לביתכם? חייגו בטלפון 09-9559115 וביחד אתכם נשמח לעצב לכם שולחן אוכל העשוי מעץ מלא למראה נינוח וטבעי.

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom