טרנדים בעיצוב שולחנות אוכל יוקרתיים

לוק יוקרתי

שולחנות אוכל יוקרתיים לרוב ממוקמים במיקום אסטרטגי של הבית, אשר ניתן להבחין בו מרגע הכניסה לבית ואשר מדגיש את נוכחות השולחן היוקרתי. את הלוק היוקרתי בבית ניתן ליצור בעזרת עיצוב מודרני המאופיין בסימטריה והתמזגות עם אסתטיקת הבית בקו עיצובי נקי, כזה העושה שימוש בצבעי לבן, אפור, שחור, עם נגיעה של אדום, על מנת לשבור את האווירה.

שולחנות אוכל יוקרתיים

הלוק היוקרתי מאופיין בתאורה מתאימה המאירה את החלל, לרוב קיימים גם חלונות גדולים וארוכים המאירים גם את החלל. שימוש במפסקי תאורה מעוצבים בצורת מלבן חלק העשויים מנירוסטה או זכוכית שחורה שמוסיפים לאווירה מודרנית בחלל גם הוא תורם ללוק. הרצפה לרוב מבריקה וחלקה ועל כן יש לשמור גם על סדר וניקיון, הניתן להשגה בעזרת ארונות אחסון בעלי מראה חלק ונקי למראה מסודר, וכן תוך שימוש בטקסטיל בצורה חכמה, המשדרגת את החלל, כמו שימוש בווילונות חלקים ונקיים, או שימוש בכריות ושטיחים. הקפידו כל הזמן לשלב פריטים תוך התאמה לסגנון היוקרתי בעל המראה המודרני, נקי, אסתטי וחמים.

טרנדים בעיצוב שולחנות אוכל יוקרתיים

הסגנון המוביל בעולם של שולחנות אוכל יוקרתיים ומעוצבים בעזרת עץ מלא, שולחן עבה שאליו מתלווים כיסאות יציבים המשלימים את הלוק העיצובי היוקרתי. מדובר בחומר מאסיבי וחזק אשר זמין בגוונים של אגוז או בגוון אדמדם. כמו כן, מיוצרים שולחנות מזכוכית עמידה, אשר משתלבת בצורה מושלמת עם עץ. כך, לדוגמא, שולחן עשוי מזכוכית אך עם רגליים מעץ מעניק מראה יוקרתי ואלגנטי.

טרנד עכשווי נוסף הוא שילוב של מספר חומרי גלם אשר מעניקים מראה יוקרתי ואלגנטי, לדוגמא, שולחן עץ בעל גלגלים ופרזול מברזל המעניק מראה כפרי.

עיצוב שולחנות אוכל יוקרתיים עם כרמי רהיטי יוקרה

כרמי רהיטי יוקרה מעצבת שולחנות אוכל יוקרתיים המעוצבים בשיטת Costume made , עבודת יד כמו יצירת אומנות, תוך הקפדה על מיטב חומרי הגלם האיכותיים ביותר בעולם הרהיטים. הייחוד בעשייה של כרמי רהיטי יוקרה מאופיין בעיצוב רהיטי יוקרה בעלי אמירה על אופיו של האדם עבורו הם מיוצרים, המתאימים לעולם של חדשנות תוך שמירה על ייחודיות אישית.

מחפשים לעצב שולחן אוכל יוקרתי לביתכם? חייגו בטלפון 09-9559115 וביחד אתכם נשמח להגשים לכם שולחן אוכל יוקרתי חלומי שלא ישאיר אף אחד אדיש.

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom