שולחן סלון מעוצב מבית כרמי רהיטים

שולחן סלון מעוצב מבית כרמי רהיטים

אחד המרכיבים החשובים בעיצוב הסלון בבית הוא שולחן הסלון. בבחירת שולחן סלון מעוצב יש מספר כללים אשר יבטיחו ששולחן סלון מעוצב יתאים ויענה על הצרכים שלכם. חשוב ביותר הוא לבחור את הגודל המתאים ביותר. עליו להיות ביחס כלשהו לספות וגודלו צריך להיות בהתאם לגודל הסלון על מנת שיתאים בעיצוב החלל כולו. בנוסף יש לקחת בחשבון את מידות החלל ואם כבר יש לכם מערכת ישיבה אז גם את מידותיה.

בחירת שולחן סלון

בחירת שולחן סלון מעוצב חייב להיות בעל זיקה עיצובית ישירה עם יתר רהיטי הסלון, אך מצד שני לא מחייב לרכוש סט זהה. שולחן סלון מעוצב יהווה מוקד של הפעילות בסלון ולכן יש לתת את הדעת בבחירת השולחן שיהיה נוח, יפה ובעל עיצוב משלים לחלל הסלון כולו.

פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא גובהו של שולחן הסלון. לרוב גובהו יהיה בגובה מושבי מערכות הישיבה. אך יש כאלה שיעדיפו גבוהה יותר או נמוך. שולחנות נמוכים מתאימים בעיקר לפינות ישיבה נמוכות אך לא כשמארחים בסלון הרגיל.

שולחן סלון מעוצב מבית כרמי רהיטיםעיקר ההחלטה שחשוב בבחירת סלון מעוצב הוא חומר הגלם ממנו הוא עשוי. רוב השולחנות של פינות אוכל יוקרתיות מיוצרות מעץ מלא. העץ הוא חומר חזק אך אינו כבד כאבן או ברזל, שולחן סלון מעוצב מעץ מלא ניתן לשפץ ולהחזיר את מראהו הראשוני בקלות. לשולחנות סלון מעוצבים מעץ יש יתרון עיצובי ברור על שולחנות סלון מעוצבים אחרים.

לא חשוב איזה סגנון אתם מעדיפים מודרני, קלאסי או עתיק, חשוב לבחור בשולחן סלון מעוצב שיתאים לעיצוב הכולל, שחומרי הגלם יהיו בעלי עמידות ואיכות גבוהה ושיצרן השולחן ישא באחריות הייצור והגימור בהתאם לצרכים שלכם.

רהיטי כרמי, המתמחה בייצור ועיצוב של רהיטים לבית משנת 1982, ידעו לזהות את הצרכים של הלקוחות וכנגרי אומנות החלו בייצור רהיטי יוקרה איכותיים בעלי עיצוב ייחודי ומקורי ובהתחשב בנוחות למשתמש. כחלק ממוצרי הייצור שרהיטי כרמי מייצרים הינם שולחנות סלון מעוצבים ממגוון חומרי גלם איכותיים והעומדים בכל התקנים מהמחמירים בעולם. כך גם כל שלבי העיצוב והייצור נעשים בשיתוף עם הלקוח ותחת פיקוח צמוד ובדיקות איכות וטיב על מנת להביא ללקוח את שולחן הסלון המעוצב ברמה הגבוהה ביותר והעונה על צרכיו וטעמו האישי.

שולחן סלון מעוצב מבית כרמי רהיטים, מבטיח לכם מוצר איכותי ויוקרתי, עמיד לאורך שנים ומשלים באופן ייחודי את העיצוב לכל בית. סיררו או תגיעו לאולם התצוגה ותהנו ממבחר עשיר של שולחנות אוכל מעץ מלא לבחירה במחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים.

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom