רהיטים יוקרתיים כרמי רהיטים לא מתפשרים על איכות!
רהיטים יוקרתיים כרמי רהיטים כבר למעלה מ- 30 שנה. עיקר המומחיות שלנו היא רהיטים מעוצבים לסלון, לפינות האוכל לחדרי השינה. ריהוט הוא חלק בלתי נפרד מהבית ומהאווירה שבו. חשוב להתאים נכון את הריהוט לאופי שלכם, לסגנון החיים שלכם, לגודל בחדר אליו מיועד הריהוט וכדומה.

רהיטים יוקרתיים כרמי רהיטים למה דווקא רהיטים מעוצבים לבית ?

רהיטים יוקרתיים כרמי רהיטים בין אם אנו מבלים הרבה בתוך הבית ובין אם לא, הבית הוא המקום שבו אנו מתחילים יום חדש ובו אנו מסיימים אותו. הבית הוא העוגן שלנו, ולכן מגיע לנו להרגיש בו נינוחים ורגועים. רהיטים יוקרתיים מאפשרים לנו ליהנות משהות בבית עם עצמנו, בקרב בני משפחתנו  או עם אורחנו בצורה המרבית.
ניקח לדוגמה שולחנות אוכל מעוצבים. האם באמת יש מקום להרבות במילים בנוגע להבדל בין ארוחת ערב, שלא לומר סעודה חגיגית, שלרוב גם אורכת זמן ממושך יותר, בישיבה סביב פינת אוכל שאינה מרווחת דיה ואינה נוחה בעליל לבין בילוי חברתי או משפחתי זה בפינת אוכל מפנקת ומרווחת? פינת אוכל אינה עניין של "שולחן + כסאות" גרידא. גובה השולחן וגובה מושבי הכיסאות חייבים להתאים זה לזה ולאפשר ישיבה נוחה ויציבה. כולנו חווינו את התחושה של ישיבה על כסא לא נוח, או ישיבה על כסא נוח מול שולחן גבוה מידי או נמוך מידי. ארוחת ערב או ארוחת חג, מושקעת ואנינת טעם ככל שתהיה, יש בה טעם נפגם לו היא מוגשת בפינת אוכל "דלת אמצעים", הווה אומר, שאינה מאפשרת ישיבה נוחה סביב השולחן לאורך זמן ואינה מלווה באווירה מזמינה. הנוחות היא כמובן הפן הפונקציונאלי, אבל גם מראה עיניים הוא פרמטר משמעותי. כשם שאנו מגישים אוכל בצורה אסתטית כך  רהיטים יוקרתיים מיוצרים באופן המקפיד על עיצוב ואסתטיקה. רהיטים בהרצליה פיתוח משלבים מגוון של סגנונות כאשר בכל סגנון עיצוב נשמרת ההקפדה על איזון ותיאום מושלם בין פרקטיקה ואיכות לבין יופי ואסתטיקה. בניגוד לרהיטים פשוטים, בעיקר אלה המיוצרים מחומרי גלם זולים- הלקוחות של "כרמי רהיטים" לא נדרשים לבחור בין נוחות לבין איכות. רהיטים יוקרתיים מיוצרים באופן כזה שלא רק משלב בין השניים כהלכה אלא גם מעניק לכם רהיט שעתיד לשרת אתכם לאורך זמן (שוב, בניגוד לרהיטים המיוצרים מחומרים זולים ואינם מוקפדים בתהליך היצור שלהם).
ניקח לדוגמה את חדר השינה- אתם מבלים בו כשליש היממה. מכל חדרי הבית חדר השינה הוא בהחלט החדר האינטימי שלכם והפרטי ביותר- לא מגיע לכם לעצב אותו בסטייל? בהתאם לסגנון העיצוב שאתם אוהבים? לא מגיע לכם להקנות לו את האווירה בה אתם מעוניינים? לא מגיע לכם ליהנות? חדרי שינה יוקרתיים מבית "כרמי רהיטים" מעוצבים בסגנון עתיק, קלאסי או מודרני, מעניקים לחדר השינה שלכם את האווירה שאתם אוהבים: סדר וארגון? אינטימיות? חמימות? אוורור? מרחב? רהיטים יוקרתיים- בשילוב עם תאורה מתאימה וריהוט משלים מאפשרים לכם לעצב את בית החלומות שלכם!
סגירת תפריט