הקודם
הבא

כרמי רהיטי יוקרה

בהרצליה פיתוח ממוקמת גלריית כרמי, גלריה מומחית בהרכבת ובעיצוב רהיטי יוקרה שנחשבים למלאכת אמנות של ממש. לגלריית כרמי יש שם דבר בקרב מעצבי הפנים והאדריכלים הטובים ביותר בתחום שמבקשים את שירותיהם כאשר הם באים לתכנן הפרויקט העיצובי הבא שלהם.

כרמי הוא דור שני למשפחה של נגרים – אומנים שמייצר ומעצב רהיטים יותר מ- 30 שנים בתחום עיצוב הפנים. מגיל צעיר הנגר – אומן כרמי למד את מלאכת העבודה של משפחתו ובמהרה החל לצבור מוניטין נחשב בקרב יודעי דבר. בשנת 1991 הוא הקים את גלריית כרמי מתחם ענקי של 400 מ"ר בו ניתן למצוא את הרהיטים שהוא מכין שזוכים להצלחה רבה בקרב קהל לקוחותיו.

הרהיטים שאפשר למצוא באולם התצוגה הנכבד של גלריית כרמי הם רהיטי יוקרה מעוצבים.

לקבלת הצעת מחיר ומידע נוסף

♛ רהיטי יוקרה מעוצבים

רהיטי יוקרה מעוצבים הינם רהיטים אשר מעוצבים בעבודת יד. כל רהיט הוא יוצא דופן ואין שני לו. בכרמי רהיטי יוקרה אנו מתחייסים לרהיטים המוזמנים אצלנו כמו ליצירת אומנות. אנו כאן להגשים את החלום של הלקוח – הרהיטים מופקים ממיטב חומרי הגלם האיכותיים שיש בתחום הריהוט.

מעבר לנוחות שמספקים הרהיטים שלנו הם גם אומרים משהו על אופי האדם שעבורו הם הוכנו. הרהיטים שלנו מציעים לכם עולם של חדשנות וייחודיות שאין ברהיטים הגנריים שקיימים בחנויות הריהוט הרגילות.

♛ ריהוט יוקרתי מעוצב בהרצליה פיתוח

גלריית כרמי מעניקה ללקוחותיה את חווית עיצוב רהיטים שמותאם מראש אליהם. ניתן למצוא בין רהיטנו רהיטים מעץ מלא, שולחנות אוכל מעוצבים, כסאות מעוצבים, חדרי שינה יוקרתיים, ספות, כורסאות, קונסולות קונסולות מעוצבות ומגוון פריטי Custom Made לפי בקשת הלקוח.

רהיטי יוקרה⭐⭐⭐⭐⭐

מעוניינים להגיע לביקור בכרמי רהיטי יוקרה »

☎ 050-5420604 |   09-9559115

📌 מדינת היהודים 60 הרצליה פיתוח

נווטו אל כרמי עיצוב פנים נווטו אל כרמי

נשמח לראותכם!