פינות אוכל מעוצבות מאפשרות אירוח מושלם ונוח

פינות אוכל מעוצבות אם בעבר נהגנו לסעוד את הארוחות המשפחתיות שלנו במטבח קטן, ואח"כ שדרגנו את איכות החיים וסעדנו בפינת אוכל (קטנה גם היא), הרי שכיום אנו שואפים ליהנות מהארוחה המשפחתית ו/או הרשמית ככל שניתן ולמצות גם את האינטראקציה החברתית ו/או המשפחתית באופן מקסימאלי. פינות אוכל יוקרתיות משלבות סטייל עם נוחות, איכות עם פרקטיות. הן מאפשרות לנו לשבת סביב השולחן עם בני משפחה, חברים, מכרים ואף אורחים רשמיים (תלוי בהרגלי האירוח שלכם) לאורך זמן, בנוחות מרבית, וליהנות מהאירוח ומהמפגש הסוציאלי.

פינות אוכל מעוצבות – מה מיוחד בהן?

ראשית, הן מרווחות ומאפשרות ישיבה נוחה סביב השולחן. לכל סועד יש מקום ובניגוד לפינות אוכל פשוטות וזולות, אין הסועדים נדרשים "לצמצם את נוכחותם" או לשבת בצורה לא נוחה. פינות אוכל יוקרתיות מעוצבות באופן כזה שמעניק לכם ישיבה נוחה גם לאורך זמן. למותר לציין כי כאשר אנו מסובים לשולחן עמוס מטעמים אולם חיש מהר חשים באי נוחות, צפיפות, כסאות נוקשים מידי, גבוהים מידי, נמוכים מידי וכדומה- כל המפגש מקבל טעם נפגם. אנו יודעים כי הפן המזין שבארוחה הוא לא תמיד החלק העיקרי וכי החברותא חשובה לא פחות, ולעתים אף יותר. פינות אוכל מבית  "כרמי רהיטי יוקרה" מפנקות אתכם ומאפשרות לכם ישיבה נוחה גם בארוחה עתירת מנות, גם בסעודה משפחתית מצומצמת וגם בזמן אירוח רשמי.

מה בנוגע לאיכות?

שולחנות אוכל מעוצבים מיוצרות מחומרים איכותיים ובסטנדרטים מחמירים. התוצאה? פינות אוכל אסתטיות המשלבות בין נוחות לבין פרקטיות ומאפשרות לכם ליהנות מהן לאורך זמן ללא כל מאמץ בנוגע לתחזוקת הרהיט. זה הסוד ברהיטים יוקרתיים: עמידות, איכות, תחזוקה קלה ואסתטיקה. מושבים מעור איכותי או בד כביס בעל כושר עמידות גבוה שאינו נוטה לדהות בנקל. פינות אוכל יוקרתיות מאפשרות לכם לארח כל אחד, לרבות ילדים קטנים או תינוקות, מבלי לחשוש לכתמים שלא יורדים או להתבלות הרהיט. חשוב לנו שתיהנו מנפגש מבלי לחשוב על "אחר כך".
והתפעול?

פינות אוכל יוקרתיות ניתנות להרחבה לפי הצורך. פינות אוכל מעוצבות מעניקות לכם יתרון נוסף: קל להרחיב אותן ולשנע אותן באופן עצמאי ללא כל דרישה למאמץ או הפעלת כוח פיזי. כולנו מכירים את פינות האוכל הפשוטות והמיושנות שדרשו ארבע זוגות ידיים לצורך הרחבה (וצמצום- לאחר הארוחה), ולרוב נדרשו שני גברים לשם כך. לא עוד. פינות אוכל מעוצבות מאפשרות גם למבוגרים שבכם להרחיב אותן, לשנע את השולחן למרכז החדר (אם יש צורך) ולהשיב את המצב לקדמותו ללא עזרה וללא מאמץ. "כרמי רהיטים" מעניק לכם מגוון של פינות אוכל מסוגננות, איכותיות ויוקרתיות המאפשרות לכם ליהנות מהן לאורך זמן ומעניקות לבית שלכם מראה יוקרתי, אישי ואין טעם. פינות אוכל יוקרתיות- כי ארוחה היא יותר מאוכל. ארוחה היא מפגש חברתי / משפחתי וחוויה בפני עצמה.

סגירת תפריט