פינות אוכל מעוצבות כרמי – עניין של סגנון חיים

פינות אוכל מעוצבות כרמי

"כרמי רהיטים" יודעים כי פינת אוכל יוקרתית משלבת אנינות טעם עם נוחות, אסתטיקה עם פרקטיקה, נוחות עם איכות. עכשיו גם לכם מגיע. פינות אוכל מעוצבות מבית "כרמי רהיטים" מתוכננות באופן כזה המאפשר לכם לבחור את פינת האוכל המתאימה לכם הן מבחינת העיצוב והגודל והן מבחינת הסגנון והטבעת החותם האישי שלכם. שולחנות אוכל יוקרתיים הן אמירה. הן האמירה שלכם. טביעת האצבע האישית והייחודית שלכם בין אם אתם נוהגים להשתמש בה לצרכי ארוחות שגרתיות ויומיות בחיק המשפחה ובין אם סגנון החיים שלכם הוא כזה שבו פינת האוכל מיועדת לארוחות רשמיות או חגיגיות בלבד. כך או כך, פינת אוכל יוקרתית היא פינת אוכל שנעים לסעוד בה, לבלות בקרב מוזמנים, מכרים, בני משפחה וחברים.

האם הכל רק עניין של עיצוב?

לא. אמנם עיצוב הוא חלק מהעניין פינת אוכל יוקרתית משלבת בנוסף לעיצוב מקצועי גםנוחות ופונקציונאליות. גם ארוחת מלכים יכולה להפוך לכישלון חרוץ אם אינה מוגשת בפינת אוכל נוחה ומפנקת. כל מי שהוזמן לארוחה או למפגש ונאלץ לשבת פרק זמן ממושך בפינת אוכל שאינה נוחה- בין אם הכסא לא נוח ובין אםגובה השולחן אינו תואם את גובה הכיסאות, בוודאי מכיר היטב את החוויה המתסכלת: מתי כבר תסתיים הארוחה ונוכל לעבור לסלון, ולא רק כדי לחלץ עצמות? פינות אוכליוקרתיות מזמינות אתכם לשבת בניחותא סביב השולחן, להתרווח בכסא המותאם לישיבה ממושכת, לסעוד ולשוחח עם יתר המוזמנים ולגלות בתום המפגש או הארוחה כי "הזמן פשוט טס". תוך כדי המפגש או הסעודה יכולים המוזמנים (ואתם המארחים) ליהנות מהעיצוב המוקפד ומיפי הרהיט. פינות אוכל יוקרתיות מעוצבות במגוון סגנונות ובהתאמה אישית. "כרמי רהיטים" מקפידים לייצר את פינות האוכל מחומרי גלם איכותיים בלבד.

פינות אוכל מעוצבות כרמי מדוע?

מפני שגם אנחנו יודעים שרהיטים יוקרתיים רוכשים לתקופה ממושכת. כי גם אנחנו יודעים שמגיע לכם ליהנות לאורך זמן מפינת האוכל שרכשתם, ליהנות מהנוחות שלה וליהנות מהיופי שלה. פינות אוכליוקרתיות מעוצבות בסגנון קלאסי, סגנון סולידי, סגנון כפרי, סגנון מודרני ווינטג- לבחירתכם.

פינות אוכל מעוצבות כרמי חשוב להתאימה לצרכים שלכן ולהרגלי האירוח והסעודות אצלכם בבית. פינת אוכל המשמשת רק את בני המשפחה המצומצמת בלבד תהיה שונה מפינת אוכל שלרוב עתידה לשמש לצרכי אירוח רשמי ו/או רב מוזמנים. הוא הדבר בנוגע למוזמנים שלכם- צעירים? מבוגרים? ילדים? פינת אוכל יוקרתית יכולה לשלב מושבים עור או בד כביס בהתאם להעדפה שלכם ולטעמכם האישי. כך או כל חשוב לציין כי "כרמי רהיטים" מעצבים את פינות האוכל באופן כזה שיהי קל לתחזוקה שוטפת ולניקוי ללא כל קשר לסגנון העיצוב. פינות אוכל נפתחות- ניתנות להרחבה בקלות ואינן דורשות "עוד זוגות ידיים" והפעלת כוח פיזי. הוא הדבר בנוגע לקיפול פינת האוכל, ניקוי המושבים, השולחן והשבת הרהיט לקדמותו לאחר האירוח. השימוש בחומרים איכותיים מעניק לפינת האוכל שלכם מראה חדש, נקי ויוקרתי לאורך זמן.

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom