פינות אוכל יוקרתיות כרמי רהיטים

פינות אוכל יוקרתיות דורשים מחשבה תחילה הן בעת הרכישה (שלכם) והן בעת הייצור (שלנו). לא כל רהיט "יפה" או "מסוגנן" הוא ריהוט יוקרה. על מנת שרהיטים ייחשבו יוקרתיים עליהם לענות על כמה פרמטרים: איכות חומרי הגלם, שימת לב לפרטי הקטנים הן בשלב תכנון הרהיט והן בשלב הייצור שלו, לרבות סגירת קצוות והקפדה על גימור מושלם, התאמה מקסימאלית ללקוח מבחינת סגנון החיים שלו, אורח החיים שלו, מספר הנפשות הגרות בבית, הרגלי האירוח שלו והרגליו המשפחתיים. כמו כן, רהיטים מעוצבים חייבים להיות פרקטיים ואסתטיים בו זמנית ולא לבכר את האחד על פני השני. במילים אחרות, ריהוט יוקרה הוא מלאכת מחשבת של ממש ולא בכדי "כרמי רהיטים" נחשבים לאחת מהחברות המובילות בארץ בתחום רהיטי היוקרה.

מה מיוחד בייצור פינות אוכל יוקרתיות של "כרמי רהיטים" ?

ראשית, מגוון סגנונות העיצוב. אוהבי הסגנון המודרני יוכלו ליהנות ממגוון של פינות אוכל מעוצבות בסגנון מודרני המבוסס על שימוש בקווים ישרים וחלקים. הסגנון המודרני מאפשר שימוש לא רק בעץ מלא אלא גם בחומרי גלם אחרים לרבות שילוב ביניהם. כך למשל, פינות אוכל אלו יכולות להיות עשויות מעץ משובל זכוכית או ברזל, לשלב אלמנטים של פרזול, שימוש בשיש ועוד. הסגנון המודרני מאפשר לכם להיצמד למראה הקלאסי אולם הוא יאפשר לכם גם מחשק עשיר בצבע ובטקסטורות. מושבי הכיסאות יכולים להיות עשויים מעור או מבד. למותר לציין כי חלק מאיכותן של פינות אוכל יוקרתיות הוא בקלות בה ניתן לשמור על מראה חדש ואסתטי לאורך זמן. אם מדובר בעור- הרי שהעור הוא משובח. אם מדובר במושבים מבד הרי שהבד כביס ואינו דוהה בקלות. באופן כזה, גם אם אתם מארחים או מטופלים בילדים קטנים, אין כל מקום לחשש מפני לכלוך שאיננו יורד או התבלות מואצת. הוא הדבר אם אתם מגדלים בבית חיות מחמד. כאשר מדובר באיכות של רהיטים מעוצבים, אין צורך לבחור אפשר ליהנות משני העולמות בו זמנית. מה בנוגע לסגנון העתיק? סגנון עתיק או מיושן מגיע גם הוא בכמה ורסיות לבחירת הלקו. חלק מכם אוהבים את המראה כפרי, אחרים את המראה העתיק ויש האוהבים סגנון וינטג`. פינות אוכל יוקרתיות מבית "כרמי רהיטים" בעלות סגנון עתיק מיוצרות במגוון תתי סגנונות, כאשר המשותף לכולם הוא השימוש בעץ מלא ומשובח ובעיצוב על טהרת הקווים הרכים. פינות אוכל מעוצבות בסגנון כפרי מעניקות לחדר אווירה אינטימית וחמימה הן כאשר אתם סועדים בחיק המשפחה המצומצמת והן כאשר אתם מארחים. גם אירוח רשמי בפינת אוכל כזו מסוגל לשמור על פאסון ורשמיות בצד קורטוב של חמימות ונעימות. בסופו של דבר, ללא קשר למטרת הסעודה, האם היא אינטימית, עסקית או רשמית- אנו רוצים ליהנות ממנה ואנו מעוניינים שגם האורחים שלנו או יתר בני המשפחה ירגישו כך. פינות אוכל יוקרתיות נועדו לאלו מכן שיודעים שסעודה אינה רק עניין של מזון.

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom