בחירת ספות עור מעוצבות לבית

העור נחשב לאחד מחומרי הגלם הנפוצים ביותר המשמשים בתעשיית הרהיטים עבור ספות וכורסאות עור יפיפיות המשדרגות את החדרים בהם הן נמצאות.

ספת עור

הבחירה בעור לעיצוב ספות נובעת מיתרונותיו, כגון עמידותו הרבה, היופי הזוהר של רהיטי העור ועוד. הקפדה על תחזוקתן וניקיונן  של ספות מעור מבטיחה מראה אסטתי להפליא לאורך זמן. ספות מעוצבות יכולות להתאפיין בכל מיני רמות של עיבוד וגימור. ישנו עור שהוא טבעי, פופולארי אשר נחשב ליוקרתי ובהתאם לכך גם מחירו היקר,  אולם התחזוקה שלו מורכבת יחסית. לעומתו, עיצוב ספה מעור פרוטקטה, אשר עובר עיבודים וצביעות רבות, מאפשר הנאה מעור מבריק עם יכולת ספיגה איטית של נוזלים, כך שהוא מתאפיין בעמידות לאורך זמן עם צורך בתחזוקה מועטה.

ספות עור מעוצבות לבית

בעולם העיצוב, ספות מעור יכולות להיות בעיצוב עם מראה סטנדרטי וקלאסי, או להיות מעוצבות בסגנונות שונים מסגנון רטרו ועד לסגנון מודרני. שימוש בסוגי עור מתאימים בשילוב עם הרהיטים השונים יתרום להרמוניה בחלל הסלון. כמו כן, יש להקפיד על ניקיון ותחזוקה ולהרחיק מספות עור מעוצבות מפגעים חיצוניים שעשויים לפגום בהן.

בשלב הראשון, כמו תמיד בעת עיצוב הבית, חשוב להגדיר מראש את תקציב בעיצוב הסלון באופן מלא. שנית, בדקו את הפרמטרים של ספת העור מבחינת עמידותה ונוחיותה. ספה שאיננה יפה ומעוצבת או אינה נוחה תהווה מקור לאכזבה. חשוב שהספה שתבחרו תענה על הציפיות והדרישות שלכם. הספה היא המקום שבו אתם יושבים עם משפחתכם וחבריכם בעת שאתם צוחקים, מדברים, מנשנשים, או צופים בטלוויזיה והיא נמדדת בחוויית הישיבה שלה.

ספות עור מעוצבות עם כרמי רהיטי יוקרה

כרמי ריהוט יוקרתי לבית מעצבת ספות עור מעוצבות בשיטת Costume made , שהיא עבודת יד, כמו יצירת אומנות. זאת, תוך הקפדה על מיטב חומרי הגלם האיכותיים ביותר בעולם הרהיטים. את הייחודיות של כרמי רהיטי יוקרה תוכלו לראות בכך שהיא מעצבת ספות עור מעוצבות בעלות אמירה על אופיו של האדם עבורו הן מיוצרות, תוך התאמה לעולם של חדשנות וייחודיות אישית.

מחפשים ספת עור יוקרתית ? חייגו בטלפון 09-9559115 וביחד אתכם נשמח להגשים לכם ספה מעוצבת ייחודית המתאימה עבורכם. 

 

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom