ספות מעוצבות מבד

ספות מעוצבות מבד מאפשרות לנו ישיבה בנוחות ונעימות, תוך התרווחות על ספה לאחר יום עבודה ארוך או בתום יום לימודים,  ופשוט תוך הנאה ממנוחה מרגיעה עם עצמכם, או עם משפחתכם וחבריכם.

ספות מעוצבות מבד

בעולם העיצוב, ספות יוקרתיות יכולות להיות במראה סטנדרטי וקלאסי, כשהן מעוצבות בסגנונות שונים, החל מסיגנון רטרו ועד לסיגנון מודרני, מקורי ומפתיע. ניתן לשלב ספות מסגנונות שונים עם רהיטים שונים על מנת ליצור הרמוניה בחלל הסלון. יתרה מכך,ניתן לגוון בין בחירה של ספה אחת או שתיים, בחירת ספה פינתית או, בעצם, להעדיף לשלב בין כורסאות מעוצבות וספות.

כדאי להכיר כמה סוגי בדים פופולאריים המשמשים בעיצוב ספות, ביניהם תוכלו למצוא את בד הקטיפה אשר נחשב לאחד הוותיקים בעולם הטקסטיל. ספה מקטיפה מעניקה מראה יוקרתי, מגע רך ומלטף והיא נוחה לישיבה, אולם בד זה נוטה להתקשה במגע עם מים אשר פוגעים במרקמו. לכן, בד הקטיפה דורש ניקוי יבש ללא מים. בד הכותנה נחשב לעתיק, זהו בד טבעי המיוצר מסיבי צמח הכותנה והוא נושם ומאוורר. ספה מכותנה מעניקה מגע אוורירי , כשהבד אינו מתכווץ בכביסה, אינו דוהה בשמש  ונוח לישיבה גם בימי הקיץ, אולם, הוא עשוי לצבור כתמים קשים, מגעו קשה והוא דורש תחזוקה שוטפת. בד הכותנה דורש זהירות רבה בניקוי כתמים ולכלוך. יש עוד רשימה ארוכה של סוגי בדים, ביניהם, קשמיר, פשתן, סאטן, צמר, מיקרופייבר ועוד אשר מתאימים לעיצוב ספות העשויות מבד.

בחירה נכונה של ספה מעוצבת מבד

ראשית, בדקו אילו סוגי בדים רלוונטיים עבורכם, קראו מאיזה חומרים הם עשויים, מהם יתרונות וחסרונות השימוש בבד ומהו מחירו. בחירת בדים לספה עשויה להשתנות בין אדם לאדם בשל העדפות וסגנון שונים. בנוסף, שיקולי עיצוב, תקציב, או עמידות ונוחות הם פרמטרים המסייעים לבחירה נכונה של ספה מעוצבת מבד. כמו בכל תחום עיצוב הבית, חשוב להגדיר מראש מהו התקציב המלא לעיצוב הסלון. לכן, כאשר אנו מעצבים את הסלון, כדאי להתחיל עם הספה שמחירה לרוב, יקר יחסית, ולאחר בחירתה להוסיף לתקציב בצורה מדורגת את שאר הרהיטים.

יש לקחת בחשבון גם שיקולי עמידות בנוחות וכדאי לזכור כי ספה שאיננה יפה ומעוצבת , או אינה נוחה, תהווה מקור לאכזבה. מכאן, חשוב שהספה תהיה רכה ומפנקת כפי שאתם רוצים ותענה על עיקר ציפיותיכם. זאת, משום העובדה שהספה היא המקום שבו אתם יושבים עם משפחתכם או חבריכם, עליה אתם צוחקים, מדברים, מנשנשים, או צופים בטלוויזיה והיא נמדדת בחוויית הישיבה שלה. שילוב של ספה מעוצבת איכותית, המורכבת משלד חזק העשוי מחומרי גלם ובד עמידים לאורך זמן, יתרום לשביעות רצון לטווח ארוך.

ספות מעוצבות מבד עם כרמי רהיטי יוקרה

כרמי ריהוט יוקרה מעצבת ספות מעוצבת מבד בשיטת Costume made . כל ספה נעשית בעבודת יד, כמו יצירת אומנות, תוך הקפדה על שימוש במיטב חומרי הגלם המשמשים בעולם הרהיטים. כרמי רהיטי יוקרה מתבלטת בשל עיצוב ספות מעוצבות מבד בעלות אמירה על אופיו של האדם שעבורו הן מיוצרות, באופן הואן  לעולם של חדשנות וייחודיות אישית.

מחפשים ספות מעוצבות מבד? חייגו בטלפון 09-9559115 וביחד אתכם נשמח להגשים לכם ספה מעוצבת ייחודית המתאימה עבורכם.

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom