סלון מעוצב – הכי בבית שיש!

סלון מעוצב תפקידו של הסלון וייעודו בכל בית הוא ייחודי לו. ישנם בתים שבהם הסלון משמש רק לאירוח רשמי או עסקי. ישנם בתים בהם הסלון הוא לב- ליבו של הבית: כל הפעילויות וההתרחשויות קורות בו, החל מצפיה בטלוויזיה, הכנת שיעורי בית עם הילדים, משחק עם תינוקות ובילוי אינטימי עם בן או בת הזוג. כאשר בוחרים סלונים יוקרתיים מעוצבים או ספות יוקרתיות יש לקחת בחשבון את הרגלי דיירי הבית ואת סגנון החיים שלהם ובהתאם לכך לבחור סלון מעוצב המתאים להם. בסופו של דבר, גם אם הסלון שלכם פעיל במשך רוב שעות היום וגם אם הוא "לאורחים בלבד"- עליו להיות נוח, מזמין ומפנק.

איש אינו אוהב לשבת על ספה שאינה נוחה ולקום עם גב תפוס או מחושים אורטופדיים אחרים. "כרמי ריהוט יוקרה" מייצרים מגוון של סלונים יוקרתיים מעוצבים במגוון סגנונות ובהתאמה אישית: סגנון קלאסי, כפרי, מודרני, וינטג` ובסגנון עתיק. סגנונות אלה אינם נגזרות של וטרנדים עכשווייםו אופנות חולפות. סלון מעוצב מבית "כרמי רהיטים" ישמש אתכם לאורך זמן תוך שהוא שומר על חזות יוקרתית, אסתטית ומרשימה. הסלון הוא בבחינת כרטיס הביקור של הבית שלכם ללא קשר לתדירות השימוש שלכם בו. הוא החדר אליו נכנסים האורחים שלכם, הוא החדר הראשון שהעין "קולטת" לעיתים כבר מפתח הבית.

סלון מעוצב הוא סלון שמזמין להיכנס אליו, סלון שנעים לשבת בו, לשהות בו, לבלות בו עם חברים, בני משפחה, בני זוג וגם לבד עם עצמכם. סלונים יוקרתיים מעוצבים מיוצרים מחומרים משובחים. חשוב להתאים את סוג הסלון וחומרי הגלם מהם הוא מיוצר לסגנון החיים שלכם. כך למשל, אם אתם מטופלים בילדים קטנים או בתינוקות- אין כל סיבה לוותר על איכות או על אסתטיקה . ריפודי בד כביס, בד מאיכות גבוהה הבא לידי ביטוי שיכולת שלו לשמור על צבעו לאורך זמן מבלי לדהות- יאפשרו לכם ליהנות משני העולמות: בליווי עם הילדים וסלון יוקרתי ומעוצב. אחרים יעדיפו דווקא סלונים יוקרתיים מעוצבים מעור- קלים לניקוי ולתחזוקה שוטפת.

הפרטים הקטנים של סלון מעוצב

מעבר לשימוש המושכל בחומרי גלם משובחים ולעיצוב מפנק ומרגיע, חשובה לא פחות היא התאורה. כאשר בוחרים תאורה לסלון יש לקחת בחשבון את התאורה הטבעית הקיימת בשעות היום ואת העיצוב הכללי של הסלון. מעבר לפונקציה המובנית מאליו של התאורה- לספק אור, יש לה גם תפקיד חשוב בקביעת האווירה הכללי של החדר בו היא נמצאת.

תאורה נכונה מחדדת ומעצימה את העיצוב המיוחד של הסלון שלכם. היא מסוגלת להבליט את אנינות הטעם שלכם, להבליט אביזרים או ריהוט נלווה דקורטיבי, ולקבוע את האווירה שתהיה בסלון: האם אתן מעוניינים באווירה אינטימית? האם באווירה רשמית ומאווררת? שתפו את "כרמי רהיטים" כיצד את רואים את סלון החלומות שלכם בעיני רוחכם ואנו נמשיך מפה יחד אתכם ובשבילכם. לכולם מגיע סלון מעוצב- גם לכם.

סגירת תפריט