למה כדאי לרכוש רהיטים מעוצבים לבית
ריהוט מעוצב הוא ריהוט איכותי, נוח ופרקטי המשלב אסתטיקה ברמה גבוהה עם פונקציונאליות. שילוב זה אינו שילוב מובן מאליו. כל מי שרכש בעבר רהיטים זולים ופשוטים חווה על בשרו את ההפך הגמור. במקרה הטוב, נאלצתם לבחור בין פרקטיקה לבין יופי, בין נוחות לבין איכות, ובמקרה הפחות טוב התאפשר לכם ליהנות מהאסתטיקה ומהנוחות לפרק זמן קצר שכן חיש מהר חשף הרהיט את כושר העמידות הנמוך שלו, התבלה, דהה, נסדק ואף נשבר, ומה שהיה נוח בחנות או בימים הראשונים אצלכם בבית התגלה כלא נוח בעליל ומאכזב. כאשר רוכשים רהיטי יוקרה לבית דברים כגון אלה לא קורים. אתם מקבלים תמורה מלאה ומשביעת רצון בעבור מיטב כספכם. "כרמי רהיטים" מקפידים לייצר רהיטי איכות מחומרי גלם משובחים שאינם דוהים או נוטים להיסדק בנקל.
הרהיט שומר על צורתו המקורית ועל חזותו האסתטית והנקייה לאורך זמן ומאפשר לכם ליהנות מבית מעוצב בטוב טעם ובהתאמה אישית. רהיטים מעוצבים מיוצרים במגוון סגנונות עיצוב כאשר הקו המשותף לכולם הוא היותם נצחיים ולא כפופים לאופנה או טרנד זמני. כך למשל, הסגנו הקלאסי, הסולידי לעולם לא "יוצא מהתמונה". הוא הדבר בנוגע לסגנון מיושן- עתיק כמו גם לסגנון מודרני עכשווי המושתת על קווים ישרים ונקיים. רהיטים מעוצבים לבית מיועדים לאלה מכן שמשקיעים זמן ומחשבה בריהוט הבית שלכם על מנת להעיק לו את הנגיעה האישית והייחודית לכם, על מנת להעניק לו את טביעת האצבע המיוחדת שלכם, זו שתלווה אתכם לאורך זמן וכל תפעם תגרום לכם ולאורחים שלכם להתפעם מחדש. ריהוט מעוצב משלב בצורה מושלמת בין נוחות ופונקציונאליות מחד לבין אסתטיקה ויופי מאידך. אתם לא צריכים לבחור או להתפשר על פחות מזה!

רהיטים מעוצבים לבית המגוון רחב

"כרמי ייצור ריהוט יוקרה" פורש בפני לקוחותיו מגוון רהיטי יוקרה  לסלון, לחדרי שינה ולפינות האוכל. ניתן להזמין ריהוט מעוצב על פי מידות אישיות TAILOR MADE בהתאם לגודל החדרים שלכם בבית ולסגנון העיצוב המועדף עליכם. צוות "כרמי רהיטים" עומד לרשותכם ומעניק לכם ייעוץ מקצועי על מנת שתבחרו בצורה מושכלת את הריהוט הנכון לכם הן מבחינת הסגנון והן מבחינת המידות. על הריהוט לעלות בקנה אחד גם עם סגנון החיים שלכם לרבות הרגלי האירוח.  לרשותכם עומדים מגוון סגנונות עיצוב: כפרי, עתיק, קלאסי ומודרני- כולם מעוצבים בטוב טעם תוך הקפדה על גימור ודיוק. הסוד הוא כידוע- ב"פינישים". גם עין לא מקצועית מזהה גימור לקוי או חומרי גלם זולים כאשר היא נתקלת בכאלה. "כרמי רהיטים" מחמירים ברף הסטנדרטים הן מבחינת החומרים המשמשים לייצור הרהיטים והן מבחינת ההקפדה על הגימור.
למה דווקא ריהוט מעוצב? כי שביעות הרצון שלכם חשובה לנו ואנו מעוניינים כי תיהנו מרהיטי איכות אלו לאורך זמן ותרגישו כי כל רהיט יוצר בדיוק, אבל בדיוק עבורכם!
סגירת תפריט