רהיטים מעוצבים לבית שילוב מנצח של איכות ונוחות!

ריהוט הבית חייב לענות על שתי דרישות הכרחיות: נוחות ופרקטיות מצד אחד, אסתטיקה ועיצוב מצד שני. צוות האדריכלים ומעצבי הפנים של "כרמי רהיטים" מקפידים לשלב בין השנים בכל רהיט ורהיט.

האג`נדה שלנו היא כי לריהוט שלכם יש חלק חשוב מאוד באופיו של הבית ובאווירה השוררת בו. כאשר מדובר בחדר שינה – חדרי שינה מעוצבים מבית "כרמי רהיטים" מאפשרים לכם להתעורר ליום חדש באווירה נינוחה ומרגיעה ולהתחיל את היום במרץ ובחיוניות. כמו כן, אתם תאהבו לסיים את היום בחדר השינה שכם הודות לאווירה השוררת בו. חדר שינה מזמין הוא חדר שינה המעוצב בהתאם לסגנון החיים שלכם ולהרגלים האישיים שלכם.

כך למשל, אם אתם אוהבים לבלות בחדר השינה שלא רק לצרכי שינה אלא גם לקריאת ספר, גלישה באינטרנט וכדומה – על חדר השינה להיות מותאם לכך על מנת שתוכלו להפיק ממנו את המרב. חדרי שינה מעוצבים משולבים, על פי דרישת הלקוח, במערכות ישיבה תואמות. סגנון העיצוב הוא כזה שלעולם לא "יוצא מהאופנה"- קלאסי, כפרי, מודרני.

"כרמי רהיטי יוקרה" יודעים כי טרנדים כשמם הם. זמניים, חולפים ולרוב נמאסים די מהר. שולחנות אוכל יוקרתיים מאפשרים לכם למצוא את פינת האוכל המיועדת לכם בהתאם להרגלי האירוח שלכם ולגודלה של המשפחה. רהיטים מעוצבים לבית כוללים לא רק סלון, פינות אוכל וחדרי שינה אלא חשוב לא פחות- גם ריהוט משלים.

כך למשל, לתאורה יש חלק עצום בעיצוב הבית. לא פעם השילוב בין סלון מושלם לבין תאורה לא תואמת פשוט גורם לכל העיצוב הייחודי "ללכת לאיבוד". הסוד טמון בפרטי הקטנים ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן בשבילכם. לכל שאלה, התייעצות או התלבטות. רהיטים מעוצבים לבית תוכננו בהקפדה ע"י צוות מיומן ומקצועי על מנת שאתם תיהנו מהתוצאה הסופית.

סגירת תפריט