טיפים לעיצוב פטיו

אם גם אתם מעוניינים לעצב את החצר הפנימית המרוצפת של ביתכם בטוב טעם מרשים, במאמר זה המומחים של כרמי רהיטי יוקרה רשמו בפניכם טיפים לעיצוב פטיו שיעזרו לכם להגיע אל אותה תוצאה יוקרתית ומסוגננת בה אתם מעוניינים.

קצת אודות פטיו

עיצוב פטיו הבנה של מהו פטיו, מה מקורו ומהן האפשרויות שלכם. אזכור של פטיו הופיע עוד בימי האימפריה הרומית כאשר הכוונה הייתה לחצר מרוצפת, שמסביבה קירות הבית. מתחם זה אשר היה ללא גג שירת אנשים בערבי הקיץ הקרירים אם לאירוח ואם לבילוי אישי. בימי הביניים אנשים התחילו לבנות בתים עם פטיו פנימי, כלומר חצר שקושטה במזרקה וצמחים בתוך מתחם הבית.

נכון להיום מראה הפטיו כמרפסת ללא גג אשר גובלת בקיר אחד או שניים של הבית ומשמשת כמקום מנוחה. חצר זו יכולה להתחבר למדשאה של הבית, חצר אחרת או להיות חלק מהבית. בספרדית, משמעותה של המילה 'פטיו' היא חצר פנימית מרוצפת ומרובעת המהווה חלק בלתי נפרד ממבנה וכזו המשמשת כפינת ישיבה.

ריהוט יוקרתי לפטיו שלכם

אם אתם מעוניינים באותו עיצוב פטיו יאשר יוביל לאווירה יוקרתית ומרשימה קחו בחשבון שריהוט גן מפלסטיק או קש לא יעניק לכם את אותו הלוק בו אתם מעוניינים. לעומת זאת ריהוט עץ יוקרתי יעניק לאותו מתחם את אותו מראה מרשים בו אתם מעוניינים. נכון להיום ניתן להזמין ריהוט יוקרתי בהתאמה אישית לפטיו, כמו למשל כסאות פטיו יוקרתיים אשר יעניק לכל המרחב את אותו המראה בו אתם מעוניינים. שילוב של שולחן אוכל מעוצב ויוקרתי או לחליפין פינת קפה בבוקר עם שולחנות קפה מעוצבים מעץ מלא או עשויים משילוב של ברזל וזכוכית המעוצבים בסגנון תקופתי או כל סגנון מיוחד אחר המתאים לאופי הסגנוני של מרחב הפטיו (כמובן שיש לבחור כסאות יוקרתיים לשולחן הקפה) אפשרות נוספת היא להחליט ולמקם בפטיו, ספת רביצה מעוצבת אשר תעניק למקום את אותו שיק אופנתי הכולל נוחות מהנה.

שימוש בצמחים בפטיו

יש לקחת בחשבון שפעמים רבות הפטיו מוגבל במידותיו ולכן חשוב לא להעמיס בו יותר מדי. ההמלצה היא לבחור מערכת ישיבה הכוללת שולחן קטן ומעוגל אשר עשוי מאלומיניום ומעוטר בפסיפס בפלטה העליונה של השולחן. חשוב לקנות שולחן זה עם שני כסאות תואמים. למערכת ישיבה זאת ניתן לצרף מספר עציצים ובהם צמחים מרשימים, כמו למשל אבוטילון מצויר, סקבולה ועוד. צמחים גם יעניקו לפטיו את הניגודיות הנכונה, זו שתרכך את מראה הפטיו ותהפוך אותו לחגיגה לעיניים.

עיצוב פטיו באמצעות תאורה מתאימה

תאורה יכולה לשנות את מראהו של המרחב בבית מקצה לקצה. דבר זה תקף גם לגבי חלל הפטיו. חשוב להגיע להחלטה באשר לאווירה בה מעוניינים במתחם זה ובהתאם תבחרו את התאורה ואת אותו הריהוט שיתאים לסגנון המועדף עליכם. באם אתם מחליטים על צמחים ומזרקה בפטיו חשוב שתבחרו בתאורה שתדגיש אותם. מלבד זאת חשוב להתאים תאורת ערב עדינה ותאורה לבנה שתאפשר קריאה בפטיו.

 

מוזמנים לגלריית כרמי להגשים את החלומות שלכם.

ריהוט מודרני יוקרתי לבית נמצא בהישג ידכם בהרצליה פיתוח.

חדשו את הפטיו שלכם ובואו עם המעצב שלכם להתרשם בגלריה שלנו.

⭐⭐⭐⭐⭐

לתיאום ביקור בגלרייה שלנו »

מעוניינים להתרשם ממבחר ריהוט יוקרתי? תאמו איתנו ביקור בגלרייה שלנו התקשרו או השאירו לנו פרטים.

☎ 050-5420604  |   09-9559115

📌 מדינת היהודים 60 הרצליה פיתוח

נווטו אל כרמי עיצוב פנים נווטו אל כרמי

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom