טיפים לעיצוב חדר שינה

חדר שינה הוא המרחב האינטימי של כל אחד ואחת מאיתנו, אותו מרחב שמאפשר לנו מפלט ממתחי היום יום ואפשרות של מנוחה ורוגע. מסיבה זו חשוב לא להתפשר על עיצוב חדר השינה וחשוב לקבל החלטה מראש באשר לסגנון העיצוב בו אתם מעוניינים. במאמר זה נספק לכם טיפים לעיצוב חדר שינה.

טיפ 1 – תאורה כקו מנחה לעיצוב חדר השינה

חדר שינה צריך לספק לכם את האווירה הרצויה לכם וחשוב להיות מודעים לכך שתאורה משפיעה על האווירה. לכן, עיצוב חדר שינה תמיד יכלול את כל ההיבטים של התאורה בחדר. חשוב שבחדר שינה שלכם יהיו מספר מוקדי תאורה, כמו למשל מנורת תקרה, מנורות לילה קטנות בשידות לצידי המיטה ומנורה עומדת. מוקדי תאורה אלו יאפשרו לכם ליהנות מיצירת אווירה מתאימה לכל מצב בו אתם מעוניינים וזאת בהתאם לפעילות שלכם.

טיפ 2 – לא מוותרים על שידות לילה

פריטי ריהוט אשר נחשבים כחובה בעת ההחלטה על עיצוב חדרי שינה הם שידות לילה מעוצבות. שידות קומודה מעוצבות ושידות שונות בהזמנה אישית יאפשרו לכם ליהנות מאחסון כל הפריטים החשובים לכם ואלו להם אתם זקוקים בזמינות מיידית. כמו כן, תוכלו לשים על השידה מים, את המשקפיים שלכם, שעון מעורר ופריטים רבים שיאפשרו לכם זמינות מיידית בעת הצורך. יש להתאים שידות מעוצבות למיטת חדר השינה היוקרתית אותה בחרתם. נכון להיום יש אפשרות לבחור שידות בסגנונות שונים, כמו למשל בסגנון כפרי, קלאסי ועוד.

טיפ 3 – מיטת חדר שינה יוקרתית

עיצוב חדר שינה תמיד יכלול את בחירת ומיקום אחד הרהיטים המרכזיים ביותר בחדר השינה, קרי, מיטת שינה מעוצבת ויוקרתית. רק לאחר שתבחרו את המיטה תוכלו להחליט לגבי סגנון השידה, הארון, וילונות, גופי התאורה וכל שאר הריהוט והאבזור בהם תהיו מעוניינים בחדר השינה שלכם. מבחינת מיקום, יש שתי אפשרויות. האפשרות ראשונה היא למקם אותה במרכז החדר ולהציב את כל הריהוט סביבה. האפשרות השנייה היא למקם אותה בצד החדר. אם אתם עדיין חשים שמשהו חסר לכם בחדר, ההמלצה היא להוסיף ראש למיטה אשר ייצור רקע למיטה ויהפוך אותה לפריט ממנו לא יהיה ניתן להתעלם בעת כניסה לחדר.

טיפ 4 – סימטריה והגדלת חדר השינה

אם אתם מעוניינים ליצור אשליה של חדר שינה גדול יותר חשוב שתבחרו גוון קיר בצבע בהיר, כמו למשל לבן או שמנת. דבר זה תקף גם לארון, שכן ארון בצבע לבן או שמנת יהפוך את החדר שלכם לחדר בעל מראה מואר ומאוורר יותר. אם אתם מעוניינים להעניק לחדר מראה מאורך, כלומר עומק, תוכלו להחליט על צביעה של קיר אחד בגוון של ירוק, כחול או אפור. כמו כן אתם יכולים ליצור אשליה של נפח גדול יותר באמצעות מראה.

דבר נוסף ולא פחות חשוב מבחירת ריהוט מעוצב שיעניק לחדר השינה שלכם את אותו לוק יוקרתי ואופנתי בו אתם מעוניינים הוא לשכור את שירותיו של מומחה בתחום עיצוב חדר שינה או להגיע ולהתייעץ איתנו.

הנכם מוזמנים לגלריית כרמי להגשים את החלומות שלכם.

ריהוט מודרני יוקרתי לבית נמצא בהישג ידכם בהרצליה פיתוח.

חדשו את הריהוט שלכם ובואו עם המעצב שלכם להתרשם בגלריה שלנו.

⭐⭐⭐⭐⭐

לתיאום ביקור בגלרייה שלנו »

מעוניינים להתרשם ממבחר ריהוט יוקרתי? תאמו איתנו ביקור בגלרייה שלנו התקשרו או השאירו לנו פרטים.

☎ 050-5420604  |   09-9559115

📌 מדינת היהודים 60 הרצליה פיתוח

נווטו אל כרמי עיצוב פנים נווטו אל כרמי

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom