טיפים לעיצוב חדר אורחים

בשנים האחרונות משפחות רבות בישראל מקפידות על עיצוב חדר אירוח בביתם. במאמר זה המומחים של כרמי ריהוט יוקרה מספקים לכם טיפים לעיצוב חדר אורחים בביתכם.

חדר אורחים בסטנדרט גבוה

כל אחד מאיתנו מעוניין שהאורחים יחוו את חווית האירוח הטובה ביותר ויתרשמו מהבית אותו עיצבנו ומהכנסת אורחים אדיבה. בכדי שהאורחים יתרשמו מביתנו מחדר האורחים שהוקצה להם למטרת לינה חשוב לתכנן מראש מהו הריהוט המתאים ביותר לחדר זה ומהו העיצוב שיעניק לאורחים תחושה ביתית בסטנדרט האירוח הגבוה ביותר.

מיטה יוקרתית בחדר האורחים

הדבר הראשון אותו חשוב לדעת בעת עיצוב חדר אורחים הוא שהמיטה היא הרהיט המרכזי והמרשים ביותר בחדר האורחים. באם מדובר על חדר קטן אתם יכולים לקנות ספת אורחים מרשימה אותה ניתן לפתוח בלילה, אך כמובן שהאידיאל הוא לקנות מיטות שינה יוקרתיות, כלומר מיטה בהתאמה אישית לחדר ולסגנון העיצוב בו אתם מעוניינים. חשוב לוודא שהמיטה אותה אתם בוחרים עשויה מחומר גלם איכותי המותאם לקונספט העיצובי בו בחרתם ושהמזרון (רצוי אורתופדי), יהיה מזרון איכותי אשר יעניק לאורח או לאורחים חווית שינה בריאה ורציפה. רוב האנשים ממקמים את המיטה במרכז החדר, אך בהחלט ניתן למקם אותה גם בצמידות לאחד הקירות וזאת על מנת לאפשר מקום לריהוט נוסף

עיצוב חדר אורחים וריהוט משלים

  • קונסולות מעוצבות – ההחלטה לקנות קונסולות יוקרתיות מעוצבות היא לעיתים החלטה נפלאה, שכן מדובר על שידה אלגנטית אשר מספקת לחדר את המראה המשלים. קיים היצע גדול ומגוון של קונסולות וכל אחד יכול להחליט האם עיצוב חדר אורחים קלאסי ואלגנטי בעיניו כולל קונסולה יוקרתית אשר מעוצבת בסגנון כפרי או בארוקי או שמא הוא מעדיף סגנון מודרני יותר ולכן הוא מעוניין בקונסולה קלאסית. ניתן לבחור שידה העשויה מעץ, זכוכית בשילוב מתכת וחומרים נוספים.
  • שידות – אם החדר גדול דיו, ניתן להוסיף משני צידי המיטה שידות אלגנטיות מעץ או מכל חומר אחר התואם את סגנון העיצוב הרצוי לכם. כמובן שמנורת לילה קטנה בעיצוב מיוחד, גם מומלצת כאן.
  • כורסאות מעוצבות – אפשרות אידיאלית נוספת של עיצוב חדר אורחים היא חדר המורכב ממיטה יוקרתית וכורסה מעוצבת אשר תעניק לו את שיק האופנתי הנדרש. כמובן שלא חובה, אך רצוי להוסיף גם טלויזיה וזאת על מנת שהאורחים יוכלו ליהנות מישיבה מפנקת בכורסא או במיטה ולצפות בתכנים מעניינים.

עיצוב חדר אורחים עם ריהוט יוקרתי לבית

לסיכום, עיצוב חדר אורחים צריך להיעשות לאחר מדידת החדר והחלטה באשר לסגנון העיצוב בו מעוניינים. נכון להיום יש אפשרות לבחור בין 2-3 פריטי ריהוט יוקרתיים על מנת להפוך את החדר למרשים ומפנק ביותר.

 

הנכם מוזמנים לגלריית כרמי להגשים את החלומות שלכם.

ריהוט מודרני יוקרתי לבית נמצא בהישג ידכם בהרצליה פיתוח.

חדשו את הריהוט שלכם ובואו עם המעצב שלכם להתרשם בגלריה שלנו.

⭐⭐⭐⭐⭐

לתיאום ביקור בגלרייה שלנו »

מעוניינים להתרשם ממבחר ריהוט יוקרתי? תאמו איתנו ביקור בגלרייה שלנו התקשרו או השאירו לנו פרטים.

☎ 050-5420604  |   09-9559115

📌 מדינת היהודים 60 הרצליה פיתוח

נווטו אל כרמי עיצוב פנים נווטו אל כרמי

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom